Опис проекту

Важливі складові – доступність освіти, комфортність пересування, включеність у суспільство дітей з інвалідністю та особливими освітніми потребами – порушується дедалі частіше. Проте лише невелика частина соціуму вміє працювати з цим важливим аспектом сучасними методами та змінювати стереотипи. Адже коли ми починаємо ставити питання: «Як спілкуватися з людиною з інвалідністю?», ми вже відокремлюємо її від суспільства. І саме цим ізолюємо таку людину, створюючи додаткові бар’єри.

Більше, ніж гра – це унікальний проект, що втілює принципи інклюзії на практиці. Перш за все, це перформативний простір, створений разом з педагогами, художниками та театральними діячами, в якому усі учасники можуть взаємодіяти і бути творцями, без стигматизації, пов’язаної з інвалідностю. Перформативне мистецтво сприяє соціалізації дітей з особливостями в умовах креативного, захищеного простору, де усе відбувається невимушено–у формі гри. Такий творчий підхід дозволяє знайти форми вираження за межами стандартного мислення, розкрити унікальність кожної дитини і право на індивідуальний розвиток. Мистецтво завжди шукає унікальність і цінність у самих несподіваних речах.

Куратор проекту
Ольга Данилюк, (PhD, Royal School of Speech and Drama, University of London, MA, Central Saint Martins College of Art and Design ) – режисер, науковець, куратор Театральної Лабораторії Другий Поверх Мистецького Арсеналу.

Організатор                     За підтримки