Вже сьогодні з 14:00 відкриваємо наш простір для всіх відвідувачів!
Не пропустіть наші події 26 вересня:

🔷14:00 – 17:00 Барабанне коло — енергетична практика
від RISE UP (на подвір’ї біля фудкорту)
🔷16:00 – 18:00 Майстерня спорту та музики благодійного проекту Kids Autism Games

🔷13:00 – 15:00 Перформанс — імпровізація плейбек-театру «Разом в дії»
🔷16:00 – 18:00 Перформанс — імпровізація плейбек-театру «Разом в дії»

🔷13:00 –14:00 Евритмічний виступ Вальдорфської школи «Софія»
🔷14:30 – 15:00 «Карлик Ніс» — лялькова вистава Вальдорфської школи «Софія»
🔷15:00 – 15:30 Музичні мініатюри учнів Вальдорфської школи «Софія»
🔷16:00 – 16:20 «Я людина» — вистава–маніфест театральної студії «Джерела» Благодійного товариства допомоги особам з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень
🔷16:20 – 16:30 танцювальні номери від чемпіонів національної збірної України зі спортивних танців на візках Івана Сівака та Олени Чинка
🔷16:30 – 17:30 Майстерня спорту та музики благодійного проекту Kids Autism Games
🔷17:30 – 17:35 танцювальний номер від спортсменів національної збірної України зі спортивних танців на візках Івана Сівака та Світлани Онопи
🔷17:35 – 18:05 «Будні Вінні Пуха» — вистава Народного аматорського театру-студії «Паростки»
🔷18:10 – 19:10 Майстерня спорту та музики від Kids Autism Games

🔷12:00 – 15:00 Барабанне коло — енергетична практика
від ГО “Rise Up”
🔷12:00 – 14:00 Майстерня спорту та музики благодійного проекту Kids Autism Games
🔷14:00 – 14:30 «Маленький Мук» — вистава театральної студії спеціальної школи-інтерната №26
🔷14:30 – 15:00 Музичні мініатюри учнів Вальдорфської школи «Софія»
🔷15:20 – 15:30 Танцювальний номер від чемпіона національної збірної України зі спортивних танців на візках Івана Сівака
🔷15:30 – 16:00 «Маленькі історії великого міста» — вистава Народного аматорського театру-студії «Паростки»
🔷16:00 – 16:30 «Карлик Ніс» — лялькова вистава Вальдорфської школи «Софія»
🔷16:00 – 16:30 «Карлик Ніс» — лялькова
вистава Вальдорфської школи «Софія»
🔷16:30 – 17:00 Виступ оркестру учнів Вальдорфської школи «Софія»
🔷18:00 – 18:10 Танцювальний номер від чемпіона національної збірної України зі спортивних танців на візках Івана Сівака
🔷18:10 – 19:30 «Зовсім інші» — вистава Житомирського музично-драматичного театру ім. Івана Кочерги

🔷12:00 – 15:00 Барабанне коло — енергетична практика від ГО “Rise Up”
🔷13:30 – 13:40 Танцювальний номер від чемпіона національної збірної України зі спортивних танців на візках Івана Сівака
🔷13:40 – 14:20 «Літо на долонях» вистава інклюзивного театру «Perfeco-in-Kilaba» (м.Вишгород)
🔷15:00 – 15:10 Танцювальні номери від чемпіонів національної збірної України зі спортивних танців на візках Івана Сівака та Олени Чинка
🔷15:10 – 15:40 «Будні Вінні Пуха» — вистава Народного аматорського театра-студії «Паростки»
🔷16:00 – 16:10 Танцювальний номер від спортсменів національної збірної України зі спортивних танців на візках Івана Сівака та Світлани Онопи
🔷16:10 – 18:10 Майстер-клас з перформанс-імпровізації
плейбек-театру «Разом в дії»